Оптовий і роздрібний обмін валют

Головна » Послуги » Оптовий і роздрібний обмін валют

Необхідність обміну валюти може виникнути з різних причин – хтось збирається у відпустку, хтось планує велику покупку. У цій справі дуже хочеться не помилитися, особливо якщо йдеться про велику суму. У такому разі доводиться вивчати ситуацію на фінансовому ринку в цілому та щодня моніторити зміни курсу. Щоб купити/продати валюту за вигідними цінами, можна скористатися послугою оптового обміну.

Як відбувається процедура?

Та частина населення, яка рідше вдається до купівлі-продажу іноземних грошей, іноді навіть не знає про можливість здійснити операцію за вигіднішими цінами. Вочевидь, часто послугою оптового обміну користуються представники бізнесу. Підприємства використовують валюту для розрахунків, особливо у співпраці із закордонними партнерами. Також до такого виду послуг вдаються ті, хто має власні заощадження та піклується про створення фінансової подушки. Гривня не завжди може похвалитися стабільністю, тому багато хто відкладає свої накопичення саме у валюті. Для тих, хто планує поїздку за кордон на тривалий час, також є актуальною така можливість.

Процедура оптового обміну має такі особливості:

  • курс вигідніший, ніж при роздрібному розрахунку;
  • в обмінниках мінімальна сума у ​​доларах становить 500-1000 $;
  • у банках найчастіше знижку можна отримати при операції у сумі від 5000 доларів.

Інформацію наводимо у доларах, оскільки це найбільш популярна валюта обміну нашій країні. Якщо говорити про купівлю у гривнях або інших валютах, то мінімальна сума еквівалентна вищезазначеній. У цьому цифри можуть змінюватися, оскільки кожен банк чи обмінник самостійно встановлює нижню межу опту. Головна перевага процедури цілком очевидна – чим більша сума, тим більша вигода чи економія.

Оптовий обмін валют в м. Київ

Для тих, хто планує обміняти чималу суму, гостро постає питання вибору надійної та перевіреної установи. Банки часто не мають великих сум, а в питаннях обміну час може зіграти ключову роль. Курс змінюється буквально щогодини, і очікування іноді у прямому розумінні коштує грошей. Щоб не ризикувати своїми заощадженнями та отримати максимальну вигоду від операції, вам потрібно заглянути до операційних кас або на сайт “International Financial Service”. Наша мережа працює по всьому Києву та пропонує вам найкращі умови. При зверненні до нас ви отримаєте такі переваги:

Абсолютна безпека. Ми гарантуємо справжність купюр, тому що вони проходять усі необхідні етапи перевірки.

Найвигідніший курс у місті.

  • Можливість зафіксувати вартість за допомогою заявки на сайті.
  • Завжди актуальна інформація про зміни курсу.
  • Зручний графік роботи обмінних пунктів. Працюємо щодня та без вихідних, з ранку та до пізнього вечора.
  • Додаткові послуги. У нас також можна здійснити міжнародні переклади.
  • Корисні статті та новини. У нашому блозі ми публікуємо цікаві матеріали на тему фінансів.

За допомогою “IFS” ви зможете не турбуватися про надійність будь-яких валютних операцій. Крім того, ми дбаємо про приємне та професійне обслуговування. Вас супроводжуватиме персональний менеджер, який проконсультує з усіх питань. Ви можете зв’язатися із нами через будь-який зручний канал комунікації. Залишайте свою заявку на обмін, вказуйте валюту і суму, що цікавить вас, фіксуйте ціну і відвідайте найближче відділення нашої компанії. Ми підготуємо ваше замовлення у найкоротші терміни.

Замовити обмін