Міжнародні грошові перекази

Головна » Послуги » Міжнародні грошові перекази

Мільйони наших громадян проживають та працюють за кордоном. Більшість із них намагаються фінансово підтримувати своїх близьких. Тому буквально кожен мешканець України може зіткнутися із необхідністю отримання коштів з-за кордону або їх відправкою. З кожним днем ​​кількість міжнародних перекладів зростає. У процесі таких операцій виникає низка питань, на які ми дамо відповідь.

Популярні способи відправлення/отримання коштів

Грошові перекази передбачають трьох учасників операції – відправник, одержувач, посередник. Від останнього залежать окремі параметри самої процедури та її якість.

Існують різні платіжні системи, з яких можна здійснювати міжнародні операції. Найбільші та популярні серед українців системи перекладу такі:

  1. Western Union. Цей сервіс відрізняється швидкістю та простотою. Необов’язково потрібно мати банківський рахунок та збирати багато документів. Покриває понад 200 країн, вважається найбільшим у світі.
  2. MoneyGram. Друга за значимістю система у світі, яка переказує кошти протягом 10 хвилин. Працює з доларами та євро. Є можливість відстежити статус надсилання.
  3. RIA. Третій за величиною обслуговування. Тут низькі тарифи та високотехнологічне програмне забезпечення. Гроші також надходять швидко, протягом кількох хвилин.

Загалом принцип роботи цих ресурсів однаковий. Відрізняється лише кількість країн-учасниць, комісії, додаткові умови. Відправити та отримати гроші при використанні однієї з вибраних платіжних систем можна як готівкою, так і з картки на картку. Комісія змінюється залежно від країни одержувача та точки відправлення. На остаточну вартість послуги також впливає сума переказу.

Для здійснення операції необхідно правильно вказати реквізити одержувача, виходячи з документів. Якщо припуститися помилки, то можуть виникнути проблеми із зарахуванням.
Існує також багато інших способів міжнародного обміну коштами, які підійдуть вам у тій чи іншій ситуації. Але за допомогою вищезгаданих систем можна відправити фінансову допомогу фактично в будь-яку точку світу.

Як безпечно здійснити переказ за кордон?

Незважаючи на наявність великої кількості сервісів для відправки грошей та простоту процедури, для багатьох людей такі фінансові операції все ще стресовий процес. Адже в цій справі важливо бути уважним, щоб уникнути необхідності правити дані перекладу або оформляти його повернення. Компанія International Financial Service пропонує своїм клієнтам допомогу у здійсненні міжнародних перекладів. Ми гарантуємо вам безпеку операції, адже саме цьому аспекту приділяємо особливу увагу. Чому варто вибрати співпрацю з нами:

  • працюємо з найбільшими та надійними платіжними системами;
  • надаємо послуги як у фізичних операційних касах, так і онлайн;
  • допоможемо не лише надіслати/отримати переказ, а й вигідно конвертувати валюту;
  • пропонуємо бонусну систему постійним клієнтам.

Наші каси розташовані по всьому Києву та працюють за дуже зручним графіком. Здійснити необхідну операцію можна будь-якого дня навіть пізно ввечері (до 22.00). Ми обіцяємо нашим клієнтам швидке та приємне обслуговування, а також найвигідніший курс. Приходьте до наших кас або замовляйте обмін на сайті. Ви отримаєте задоволення від співпраці.

Замовити обмін