Грошові перекази по Україні

Головна » Послуги » Грошові перекази по Україні

Послуги MoneyGram та Western Union Київ

Надсилання зароблених коштів родичам в іншу країну – звичайна справа для трудових мігрантів. Така послуга також стане в нагоді мандрівникам, які опинилися у скрутному становищі. Крім того, відправка грошей за кордон підійде для оплати проживання гуртожитку чи навчання для студентів. Ідеальним рішенням у будь-якій із цих ситуацій стане переклад Вестерн Юніон або MoneyGram Київ.

Як відправити гроші закордон через Money Gram Київ?

Компанія Moneygram виконує грошові перекази понад 80 років. Наразі система об’єднує понад 300 тисяч відділень, серед яких банки, поштові служби та роздрібні точки у 200 країнах світу. Саме така велика мережа дозволяє здійснювати переклади за лічені хвилини.

  • Надіслати переклад Маніграм можна у євро або доларах. Для цього потрібно:
  • Пред’явити паспорт або інший документ, що засвідчує особу.
  • Вказати особисті дані одержувача (ПІБ), а також країну, куди вирушать гроші.
  • Заповнити спеціальний бланк заяви.
  • Сплатити комісію за послугу у гривнях за курсом НБУ.

Щоб отримати переклад за кордоном України, завітайте до будь-якого пункту обслуговування Моней Грам. Процедура аналогічна: потрібно підтвердити свою особу, знати дані відправника та написати заяву. Не забудьте і про код операції, інакше отримати гроші не вдасться.

Грошові перекази Western Union: правила та обмеження

Міжнародна система термінових грошових переказів готівкою Western Union заснована далекого 1851 року. Зараз вона – одна з найбільш затребуваних компаній, адже дозволяє надсилати кошти в усі куточки світу без відкриття банківських рахунків. Оновні валюти – євро, долар, гривня, рубль. За один раз на одного отримувача можна оформити відправку на суму, яка не перевищує 7499 доларів.

Курс обміну валют змінюється кілька разів на день. У момент операції клієнту повідомляють поточний курс. Для відправки грошей достатньо слідувати простому алгоритму дій:

  1. Завітайте до найближчого відділення компанії. Це може бути банк чи пошта.
  2. Вкажіть у спеціальній формі ім’я та прізвище отримувача, а також країну призначення, суму.
  3. Підтвердіть особу, показавши паспорт, права або інший документ.
  4. Внесіть потрібну кількість грошей, а також сплатіть за додаткові послуги, серед яких доставка, повідомлення, контрольне питання.
  5. Зв’яжіться з одержувачем, щоб сповістити його про операцію та повідомте йому номер операції.

Переклади закордон виконуються відповідно до чинного законодавства України. Вестерн Юніон тарифи залежать від того, в яку країну вирушають гроші. Наприклад, комісія за відправку грошей до країн Європейського Союзу значно вища, ніж територією СНД. Також оплата послуг залежить від вибраної валюти.

Процедура одержання грошей фактично дублює процес відправлення. У вибраному відділенні потрібно написати заяву, вказати ПІБ відправника, країну, суму, контрольний номер. Потім треба пред’явити паспорт для посвідчення особи та отримати кошти.
Де у Києві можна відправити гроші за кордон? Компанія International Financial Services надає послуги Вестерн Юніон та Маніграм Київ максимально вигідно та безпечно. Зверніться в один з наших офісів, щоб перевести в готівку гроші, що надійшли, або відправити кошти рідним. Щоб отримати безкоштовну консультацію, зв’яжіться з менеджером по одному з контактних номерів телефону.


Western Union це міжнародна система термінових грошових переказів, яка об’єднує понад 200 країн і територій.

Можлива відправка як міжнародних так і внутрішньоукраїнських перекладів.

Міжнародні грошові перекази MoneyGram це швидко, надійно і зручно. За допомогою MoneyGram ви можете отримати і відправити грошовий переказ в США, Росію і європейські країни.

Система міжнародних грошових переказів RIA Money Transfer – третя за величиною в світі система грошових переказів для фізичних осіб. Компанія RIA Financial Services входить до групи Euronet і має мережу з більш ніж 235 000 пунктів обслуговування в 133 країнах Європи, Америки, Східної Азії та Африки, повний список країн і перелік пунктів обслуговування – на сайті www.riafinancial.com.

RIA є найпопулярнішою системою переказів в Україну з США, Канади, Італії, Португалії та Іспанії.

Відправлення та виплата грошових коштів за кордон здійснюється в євро та доларах США миттєво (до 10 хвилин) по безадресної технології.

 

Замовити обмін