Обмін пошкоджених та старих купюр

Головна » Послуги » Обмін пошкоджених та старих купюр

Де обміняти старі долари в м. Київ?

Обмінювати вицвілі або порвані українські гривні на нові, зазвичай, не складає особливих труднощів. Проблеми виникають тоді, коли йдеться про закордонну валюту. Це проблеми настільки глобальні, що часто їх вирішити неможливо. Але компанія International Financial Services пропонує вихід із такої ситуації, швидко обмінюючи пошкоджені гроші на цілі.

У яких випадках може знадобитися обмін старої валюти?

До грошей, особливо до іноземної валюти, ставлення завжди вкрай дбайливе. Але навіть якщо ви цінуєте кожну купюру, з вами може статися одна з наступних неприємних ситуацій:

 • відбілювання, кип’ятіння або прання грошей, забутих у кишенях;
 • надрив банкноти під час вилучення з сумки або гаманця;
 • затирання купюри;
 • розмокання або покриття грибком через неправильне зберігання;
 • пошкодження, заподіяні маленькими дітьми (вони можуть їх розмалювати) або домашніми вихованцями (можуть відгризти частину або зовсім порвати).

Банки часто не бажають здійснювати прийом зіпсованих доларів або євро, особливо якщо їхня цілісність серйозно порушена. Навіть якщо вам пощастить, то тривала експертиза зведе будь-яку вигоду нанівець.

Чому обмін старих доларів Київ – завдання не з найпростіших?

Законодавство України дозволяє обмін пошкодженої валюти іншої країни. У банківській сфері його прийнято позначати терміном «інкасо». Цю процедуру немає права здійснювати у звичайних обмінниках, вона – прерогатива банків. Але, незважаючи на це, впроваджують накази на практиці далеко не всі фінансові установи, займаються цим лише у певних відділеннях.

Навіть якщо вам вдалося відшукати таке відділення у своєму місті, то на вас чекає кілька неприємних нюансів:

 • комісія у розмірі 20% від загальної суми;
 • тривале очікування закінчення операції, яке може тривати кілька місяців і навіть роки;
 • жодних гарантій, що пошкоджені купюри приймуть і вам відшкодують збитки.

Чим викликаний такий тривалий термін очікування? Справа в тому, що аналіз банкноти виконує не спеціальний орган Національного банку, а експерти тієї країни, де було випущено гроші. Вони проводять ретельну експертизу та роблять офіційний висновок про те, підлягає купюра обміну чи ні. Оскільки комісію ви сплачуєте відразу, то навіть у разі відмови повернути її вам не вдасться.

Де поміняти зношені долари у Києві?

Якщо ви хочете здати стару валюту, але у ваші плани не входить марна трата часу та грошей, то ви можете звернутися за послугами до одного з офісів IFS. Наші точки розміщені по всьому місту для вашої зручності.

Ми приймемо та обміняємо не тільки купюри, які отримали незначні пошкодження, але також:

 • склеєні;
 • повністю вицвілі;
 • обгорілі.;
 • гнилі;
 • з наявністю різноманітних плям, у тому числі від хімічних реактивів;
 • з відсутністю певних частин (зі збереженням 55% первісної площі).

При цьому вам не доведеться чекати роки, ми зробимо обмін за лічені хвилини. Така швидкість пояснюється наявністю сучасного сертифікованого обладнання та компетентного штату працівників.

Якщо залишилися сумніви, зв’яжіться з нами за одним із контактних номерів для отримання попередньої консультації. Ми також можемо здійснити первинну оцінку пошкоджень по фото, які можна надіслати нам до одного з месенджерів. Замовлення обміну доступне також на нашому сайті в кілька кліків. Достатньо заповнити просту заявку та дочекатися дзвінка. Всі операції безпечні за доступними цінами, без додаткових та прихованих платежів.

Замовити обмін